Aktualności‎ > ‎

Wybory 2014 - Kandydaci i okręgi

opublikowane: 23 paź 2014, 05:56 przez Robert Swiecki   [ zaktualizowane 26 paź 2014, 09:20 ]
PKW przedstawiła oficjalne informacje dot. kandydatów i okręgów wyborczych w Wyborach Samorządowych 2014.



  • Kandydaci na stanowisko Wójta Gminy Izbica (po kliknięciu na nazwiska kandydatów przejdziecie do stron internetowych tworzonych przez ich komitety wyborcze)
Nazwisko i imionaDane kandydataSkrót nazwy komitety wyborczegoUwagi
BABIARZ Karol Jerzyzam. Izbica, wiek: 68KWW Karola Jerzego Babiarza
LEWCZUK Jerzyzam. Warszawa, wiek: 54KWW "Jerzego Lewczuka"
  • Kandydaci na członków Rady Gminy Izbica
Nr listySkrót nazwy komitetu wyborczegoOkręgirazemlista kandydatów
123456789101112131415
1Komitet Wyborczy PSL0000000001010002Kandydaci
3KW Prawo i Sprawiedliwość1101000100000004Kandydaci
4KW Platforma Obywatelska RP0000000010000001Kandydaci
6KKW SLD Lewica Razem0000000001000001Kandydaci
 KWW "Jerzego Lewczuka"00111110111111112Kandydaci
 KWW Karola Jerzego Babiarza11111111111111115Kandydaci
 KWW Łukasza Bartnika0010000000000001Kandydaci
 KWW Ilony Siwińskiej0000001000000001Kandydaci
 KWW FIL Razem0010000000000001Kandydaci
 KWW Justyny Popis1000000000000001Kandydaci
Podsumowanie32432232342322239 \
  • Okręgi wyborcze
OkręgGranicelistkandydatówmandaty
1Sołectwo Izbica-Wieś (ulice: Doktora Kronlanda, Gminna, Łąkowa, Ogrodowa, Rynek, Sportowa, Targowa, Zielna, Lubelska, od nr 88 - 118 - parzyste)331
2Sołectwo Izbica-Wieś (ulice: Kolejowa, Kwiatowa, Skarpa, Lubelska od nr 1 - 44, od nr 46 - 86 - parzyste i nr 174221
3Sołectwo Izbica-Osada (ulice: Cicha, Fabryczna, Klinkierniana, Słoneczny Stok, Szkolna, Lubelska od nr 45-97 nieparzyste)441
4Sołectwo Izbica-Osada (ulice: Leśna, Maliniec, Stokowa, Lubelska od nr 99-119 nieparzyste, od nr 120-173 i od nr 175 do końca), Sołectwo Zalesie331
5Sołectwo Wólka Orłowska, Sołectwo Topola221
6Sołectwo Orłów Drewniany, Sołectwo Orłów Drewniany-Kolonia, Sołectwo Orłów Murowany-Kolonia221
7Sołectwo Stryjów, Sołectwo Kryniczki, Sołectwo Orłów Murowany, Sołectwo Majdan Krynicki331
8Sołectwo Tarnogóra (ulice: Długa, Kowalska, Mała, Szkolna, Wielka, Krakowskie Przedmieście od nr 1-72)221
9Sołectwo Tarnogóra (ulice: Chmielna, Przemysłowa, Zakręt, Krakowskie Przedmieście od nr 73 do końca), Sołectwo Tarnogóra-Kolonia331
10Sołectwo Ostrzyca, Sołectwo Bobliwo, Sołectwo Mchy, Sołectwo Ostrówek441
11Sołectwo Tarzymiechy Drugie, Sołectwo Tarzymiechy Pierwsze221
12Sołectwo Tarzymiechy Trzecie331
13Sołectwo Wirkowice Pierwsze221
14Sołectwo Wirkowice Drugie221
15Sołectwo Dworzyska, Sołectwo Romanów, Sołectwo Wał221


Poniżej znajdziecie także linki do informacji o wyborach na szczeblu powiatu i województwa: